Reference

Články

Blog

Fotím, fotíš, fotíme

Jednou je bílá, jednou žlutá, ale třeba také červená, modrá, zelená nebo růžová. O čem je vlastně řeč? Hravé lampičky Sdeko, které mění barvu dotykem, jsme se od začátku pokoušeli zachytit v barevných tónech, aby si rodiče i těch nejmenších dokázali představit jejich záři v podvečer či v noci, kdy je nejvíce užijí. Od začátku nám bylo jasné, že takovou úlohu sami nezvládneme a začali jsme pátrat po možnosti vhodného produktového focení. 

led-lampicky

Nějakou zajímavou oklikou jsme narazili na Fotoateliér Chodov a Patrika Marešku, který nejen že s námi začal spolupracovat na našich produktových fotografiích, ale dodatečně jsme zjistili, že se Patrik zabývá také focením miminek a dětí, svatebních fotografií i jiných tematických fotografií - a tím byla ruka v rukávu!:-). Vzhledem k tomu, v našem sortimentu máme také dekorační světla, od dekoračních řetězů až po svíticí voděodolné puky na dálkové ovládání, LED koule a LED srdce měnící barvy (které si od nás objednávají lidé jako dekorace na svatby, firemní večírky a další eventy), uvědomili jsme si, že můžeme využít snad všechny typy focení, které Patrik nabízí. 

Hello-kitty

V našem případě samozřejmě největší výhodou byly zkušenosti s focením dětí a miminek a s tím související vybavení fotoateliéru. Začali jsme tedy focením našich dětských lampiček a dekoračních světel na tmavém pozadí, kdy poprvé vznikla naše "oblíbená scéna" složená ze 2 krabic, podomácku uháčkované ovečky Shaun (naší babičkou) a umělé květiny fotoateliéru Chodov. Občas jsme prvky obměnili o obázek, budík nebo jiné plyšové zvířátko. Zbývalo jen hezky naaranžovat světýlka a pak již náročné focení všech barevných kombinací.

Sdeko-Miffy-lampa

Až postupně jsme začali doplňovat fotografie vzniklé na bílém pozadí, aby si naši zákazníci dokázali představit, jak světýlka vypadají za bílého dne v interiéru. To se hodí, pokud mají zákazníci zájem třeba o koupi nějakého designového světla do domácnosti, jakým je např. dnes velmi oblíbený zajíc Miffy. Při naaranžování světlé scény jsme zvládli také nafotit krabičky, v jakých naše lampičky odesíláme a ve zbývajícím čase občas i pár tématických fotografií (např. v podzimním či zimním duchu). Dovolí - li to čas a možnosti všech zúčastněných, připravíme pro vás také fotky z vánočního focení!

Miffy-sdeko

I když se vám snažíme zprostředkovat vzhled našich světýlek v co možná nejvyšší kvalitě, i nadále zachováváme autenticitu a radost okamžiku, a proto na naše facebook stránky @sdekocz i instagram @sdekocz postujeme fotky zachycené ve volném čase na fotoaparát, mobil či tablet. A kdykoliv nám zašlete hezkou "home made" fotku, kterou třeba přidáte jako referenci, nebo nám ji zašlete s možností ji nasdílet a ukázat ostatním, budeme moc rádii!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení