Reference

Články

Blog

O nás

Naše produkty prezentují, jakým způsobem chceme rozdávat radost vám všem, počínaje těmi nejmenšími! LED světla a nejrůznější světelné dekorace vždy zdobily náš dům a přispívaly k útulné atmosféře našeho bytu. Nápad zřídit si obchůdek se světýlky se ale zrodil až po narození naší dcery, pro kterou jsme si přáli příjemné usínání za tlumeného světla jejího oblíbeného zvířátka. A tak se zrodila krásná a bezpečná světýlka, která chceme šířit dál! Náš sortiment jsme obohatili o námi dávno vyzkoušené dekorace do interiérů i exteriérů.

 

test 2 o nas_1

 

Vše souhrnně reprezentuje značka Sdeko, která již názvem napovídá, že se jedná o světelné dekorace - počínaje malými dekorativními světýlky, přes světelné řetězy, světýlka a lampičky a to nejen do dětských pokojů!

Zaměřujeme se  na distribuci LED světelných dekorací a doplňků, včetně kompletních dekoračních setů. Širokou kategorií jsou u nás dětská světýlka a lampičky. Nabízíme ale také širokou škálu celoročních svítidel a sezónních dekorací k příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce, Halloween, Valentýn apod. Naše světýlka mohou sloužit pro mnoho příležitostí, jako jsou slavnostní události, svatby, večerní osvětlení, ozdoby interiérů i exteriérů včetně vodních ploch.

Náš sortiment budeme postupně rozšiřovat dle vašich přání!