Reference

Články

Blog

VELETRH FOR BABIES 2018

V roce zavedení naší značky Sdeko jsme se také přihlásili na veletrh For Babies – veletrh potřeb pro děti a kojence, který probíhal ve dnech 25. – 28.10. 2018 a každoročně se koná v pražských Letňanech.

Na veletrhu jsou k vidění vždy novinky ze světa kojeneckých potřeb, módy, dětského vybavení, nábytku a hygieny. I my jsme proto chtěli prezentovat naše unikátní produkty, zejména NOVINKU na trhu – Sdeko lampičky měnící barvy. Tyto dětské noční lampičky jsou z měkkého silikonu, BPA free a samozřejmě z bezpečných certifikovaných materiálů.


 Sdeko_Veletrh_4   Sdeko_Veletrh_3

A jak jsme doufali, měkká silikonová zvířátka, do kterých naše hostesky u stánku akčně plácaly, aby měnily barvičky, se staly hlavním lákadlem kolemjdoucích zastavit se u našeho stánku. Větší děti se snadno zabavily omalovánkami v našem dětském koutku a maminky mohly nerušeně testovat světýlka a jejich rozmanité funkce – režimy změny barev, stmívatelnost, USB nabíjení atp. Světýlka si samozřejmě mohli osahat a ozkoušet i malí návštěvníci. Nezřídka kdy končily u těch nejmenších přímo v kočárku nebo v dětských ručičkách na útěkuJ.

Bylo úžasné sledovat interakce rodičů a dětí na naše svítící silikonová zvířátka, které jsme samozřejmě na stánku doplnili i o klasické dětské lampy na stolek či stylové lampičky 3D měsíce nebo oblíbeného zajíčka Miffyho.  Poprvé jsme si tak naživo ověřili zájem o naše produkty a vy, rodiče, jste nám pomohli nás nasměrovat v rozšiřování našeho portfolia dále.

   Sdeko_Veletrh_6    Sdeko_Veletrh_5

Byli jsme překvapeni příjemnou atmosférou veletrhu, milými rodiči, kteří s námi sdíleli své dojmy a preference u výběru dětského osvětlení, a také nám dovolili udělat spoustu krásných fotek s jejich ratolestmi, které jsme mohli zveřejnit na fb i instagramu @sdekocz. Hlavní dík patří nejen návštěvníkům a organizátorům celé akce, ale zejména našemu milému týmu, který se s námi na celé akci po dobu těchto hektických 4 dnů podílel.

 sdeko_veletrh_7

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení