Reference

Články

Blog

Dětské lampičky měnící barvy

Lampičky měnící barvy – Lampička králíček

V portfoliu máme již více než 8 měkkých silikonových lampiček – na obrázku: medvídek, kočka, myš, králíček, zajíček, slůně, velryba a hroch – mění 7 barev dotykem. Na obrázku chybí ještě naše NOVINKY - kočka Pusheen, Mlsalka, liška Rezečka, tučňák Pingu a Mašinka Tomáš. Postupně pro vás budeme doplňovat i další světla!

 Foto-129

 

Naše kontaktní bezdrátové lampičky jsou nabíjené přes USB kabel, nepálí, a přesto svítí! Navíc si u nich můžete měnit barvy! Silikonová dotyková světla z certifikovaných materiálů se stanou zářícími ochránci těch nejmenších přímo v postýlce, hravým doplňkem přes den a praktickým pomocníkem při uspávání. Využijete je také jako edukační pomůcku nebo k rozvoji kreativity vašich dětí. 

Hravá lampička je ideální pro děti, které si s ní užijí spoustu zábavy, mohou na ní trénovat koncentraci, ale také s ní usínat. Při veselé záři sedmi barev, která uvolňuje napětí, se skvěle relaxuje. Výhoda je i její přenosnost – lampičku si dítko může kamkoliv vzít s sebou po bytě, ale i třeba na chatu, dovolenou atp. Zářící ochránce je lehoučký, dá se částečně smáčknout a nezabere moc místa ani nezatíží zavazadlo.

 

Programy jednotlivých lampiček

Lampičky – mají různé programy –  u některých lampiček si děti mění barvu dotykem – poplácáním na lampičku a jiné světýlka naopak po poplácání začnou barvy automaticky prolínat.  Barvu, kterou děti chtějí si pak „zastaví“ opětovným plácnutím lampičky.

 Programy mají lampičky různé, aby fungovaly i jako edukační pomůcka pro děti každého věku. Někdo využívá lampičky i jako pomůcku při učení dětí barev. Vhodná je lampička od nejmenšího věku, neboť je z měkkého bezpečného silikonu a některé děti s ní usínají i v postýlce. Materiály nemají žádné nebezpečné látky ani ftaláty – BPA atp.

Králiček – mění také intenzitu barvy světla – 3 intenzity svícení.

 

 

 

Praktické výhody králíček   :

USB nabíjení – jednoduše kabelem, 3 stupně svícení – po plném nabytí vydrží 14 + hodin, nabíjí se 2-5 hod na plné dobytí, lehký, skladný, přenosná lampa.

Bezpečné světlo, bezpečné a certifikované materiály (CE, RoHS), do ručiček i těch nejmenších

Větší děti – edukační a hravá lampička, učení barviček, světlo, zábava pro děti každého věku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení