Reference

Články

Blog

Dětské lampičky měnící barvy

Lampičky měnící barvy – Lampička králíček

V portfoliu máme již více než 8 měkkých silikonových lampiček – na obrázku: medvídek, kočka, myš, králíček, zajíček, slůně, velryba a hroch – mění 7 barev dotykem. Na obrázku chybí ještě naše NOVINKY - kočka Pusheen, Mlsalka, liška Rezečka, tučňák Pingu a Mašinka Tomáš. Postupně pro vás budeme doplňovat i další světla!

 Foto-129

 

Naše kontaktní bezdrátové lampičky jsou nabíjené přes USB kabel, nepálí, a přesto svítí! Navíc si u nich můžete měnit barvy! Silikonová dotyková světla z certifikovaných materiálů se stanou zářícími ochránci těch nejmenších přímo v postýlce, hravým doplňkem přes den a praktickým pomocníkem při uspávání. Využijete je také jako edukační pomůcku nebo k rozvoji kreativity vašich dětí. 

Hravá lampička je ideální pro děti, které si s ní užijí spoustu zábavy, mohou na ní trénovat koncentraci, ale také s ní usínat. Při veselé záři sedmi barev, která uvolňuje napětí, se skvěle relaxuje. Výhoda je i její přenosnost – lampičku si dítko může kamkoliv vzít s sebou po bytě, ale i třeba na chatu, dovolenou atp. Zářící ochránce je lehoučký, dá se částečně smáčknout a nezabere moc místa ani nezatíží zavazadlo.

 

Programy jednotlivých lampiček

Lampičky – mají různé programy –  u některých lampiček si děti mění barvu dotykem – poplácáním na lampičku a jiné světýlka naopak po poplácání začnou barvy automaticky prolínat.  Barvu, kterou děti chtějí si pak „zastaví“ opětovným plácnutím lampičky.

 Programy mají lampičky různé, aby fungovaly i jako edukační pomůcka pro děti každého věku. Někdo využívá lampičky i jako pomůcku při učení dětí barev. Vhodná je lampička od nejmenšího věku, neboť je z měkkého bezpečného silikonu a některé děti s ní usínají i v postýlce. Materiály nemají žádné nebezpečné látky ani ftaláty – BPA atp.

Králiček – mění také intenzitu barvy světla – 3 intenzity svícení.

 

 

 

Praktické výhody králíček   :

USB nabíjení – jednoduše kabelem, 3 stupně svícení – po plném nabytí vydrží 14 + hodin, nabíjí se 2-5 hod na plné dobytí, lehký, skladný, přenosná lampa.

Bezpečné světlo, bezpečné a certifikované materiály (CE, RoHS), do ručiček i těch nejmenších

Větší děti – edukační a hravá lampička, učení barviček, světlo, zábava pro děti každého věku