Reference

Články

Blog

Videoseriál: Sdeko s Attavenou

A jak vlastně vzniklo video o mně od Marka Bartoše pod hlavičkou Attaveny? Attavena dělá každý výukový semestr videoseriál příběhů maminek, který zachycuje jejich cestu kurzem - s jakým očekáváním do kurzu šly, s čím bojovaly, na co si během kurzu přišly a co jim to dalo.

Zmínila jsem již přínos kurzu "Začni hned - Virtuální firma" v začátcích značky Sdeko (zde). Neméně inspirativní byl však navazující kurz "Online marketingu", jehož součástí byla zejména internetová reklama, google ads, sklik, facebook, instagram, GDPR, produktová fotografie a další zajímavá témata a workshopy, včetně následné podpory všech zúčastněných.

SDEKO_Attavena

Jako nejpřínosnější vnímám možnost diskutovat aktuální problémy podnikání s odborníky v oboru přímo na jednodenních workshopech a možnost okamžitě si je převést do praxe. Již během kurzů jsem byla schopná změnit si nastavení svého e-shopu, upravit si reklamu v google, "postovat" zajímavý reklamní příspěvek nebo využít fotografie z víkendového workshopu na svých stránkách. Neméně důležité byly víkendové pobytové workshopy, které spíše rozvíjely naše osobnostní kvality a které pomáhaly stmelit náš kolektiv do takové míry, že jsme stále v kontaktu prostřednictvím uzavřené skupiny, kde se s kolegyňkami i nadále inspirujeme, radíme si a sdílíme naše zkušenosti nejen z oblasti pracovní, ale i soukromé:-).

 

                Focení_SdekoSovaFocení_Sdeko_2

 

Natáčení videa probíhalo průběžně na kurzech i u mě doma a i to jsem si velmi užila! Podívat se na něj můžete ZDE. Doufám, že bude inspirovat i další maminky k účasti na rozvojových kurzech, které mohou pomoci nejen při rozjezdu podnikání, ale také v poznání sama sebe či získání větší sebedůvěry na mateřské dovolené a získání větší odvahy k hledání vyšších cílů po ní!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení