Reference

Články

Blog

Značka: Sdeko

Dětská noční lampička hasičské auto Sam

599 Kč 699 Kč Sleva 14 %
Skladem

LED lampička hasičské auto vytvoří kouzelnou atmosféru nejen v dětském pokojíčku. Je-li Vaše dítko milovníkem požárníka Sama, z naší led lampičky požárního autíčka Samíka bude nadšené!  LED světlo s motivem požárního auta je určené pro hravé děti i dospělé!

 

Kategorie: LED lampičky měnící barvy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

NOVINKA - LED lampička požární auto Samík se stane originálním dekorací či dárkem dárkem nejen do dětského pokoje. Svíticí požární auto Samík potěší malé i velké milovníky nejrůznějších automobilových dekorací.

Noční lampička nabízí spoustu světelných možností - posviťte si základní žlutou barvou, popřiípadě nechte barvy LED světla autíčka prolínat, nebo si poklepáním zastavte libovolnou pastelovou barvu.

 

Nadělte malým i velkými "autíčkářům"  do sbírky opravdu originální dárek, který dokonce svítí! Lampička se hodí do ručiček i těch nejmenších, protože je BPA free, vyrobená z nejkvalitnějších materiálů. Certifikáty kvality jsou samozřejmostí. LED světýlko můžete dát dítěti přímo do postýlky, na noční stolek nebo jím ozdobíte poličku.

LED lampička je lehká a přenosná a nabíjí se přes USB kabel.  Užijte si pohodový večer za svitu našich lampiček. Vyberte si autíčko, autobus, požární auto nebo třeba mašinku.

 

Více informací níže. ↓

 

Popis a funkce lampičky:

Lampička je bezpečná a vyrobená ze silikonu. Její výrobce garantuje tyto certifikace bezpečnosti: CE, RoHS. Co to přesně znamená, si můžete přečíst na našem blogu.

7 barev. Pozvolná změna barev: žlutá, červená, fialová, modrá, tyrkysová, bílá a zelená.

Poklepejte na požární auto a barva se změní prolnutím.

Světýlko rozsvítíte/zhasnete stisknutím tlačítka zapnuto/vypnuto

 

Technická specifikace:

Materiál: ABS + silikon

Počet LED: 1

Volitelné barvy RGB: 7 barev - barvu lze měnit poklepáním

Zdroj napájení: baterie

Typ baterie: vestavěná

Doba svícení: 4 - 7 hodin

Vstupní napětí: 5V

Hmotnost: 320 g

Rozměry: 13 x 9,5 x 9 cm

 

Nabíjecí USB kabel je součásti balení 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 12.10.2021
Na tuto lampičku jsem narazila náhodou a jsem nadšená! Perfektní nápad a zpracování, koupila jsem pro syna na Vánoce, na reakci ještě čekám :-D