Reference

Články

Blog

Dotykové lampy co nepálí

Úžasným pomocníkem novopečeným maminkám se může stát "Newborn lampička slon", kterou máme v růžové a modré verzi.

Dekorativní lampička bude skvělou ozdobou každého dětského pokojíčku. Je lehká, nepálí a vhodná do ruček i těch nejmenších. Bezdrátová lampička se nabíjí jednoduše pomocí USB kabelu. Měkký tvarovatelný chobot zabaví malé i velké. Je to ideální společník při usínání, ale i psaní domácích úkolů. Má 3 intenzity svícení, intenzitu měníte dotykem prstu na „tělo“ slona. Slonečka si zapnou děti již od cca 1-ho roku sami:-).

       Slon_1000x800_2    Slon_1000_800

Lampička je ideální pro novorozeně, na přebalovací pult, i do dětských ručiček. Velkou výhodou je její tvarovatelný chobot, kterým si nastavíte světlo tam, kam potřebujete. To se může skvěle hodit právě při nočním vstávání. Sloneček má také 3 intenzity svícení, a proto je také velmi šetrná při nočním přebalování či vstávání za jakýmkoliv účelem.

Dětské lampičky slonečci jsou také velmi oblíbení pomocníci dětem, co se bojí usínat v pokojíčku sami. Volbou intenzity světla dětem nastavíte tlumené světlo, které jemně prozáří pokoj, ale zároveň je nebude rušit při spánku. Tuto bezdrátovou lampičku využijete také např. u čtení pohádek dětem, nechcete-li zapínat velké světlo nebo si děti mohou u lampičky večer kreslit, číst nebo psát.

       Lampicka_slon_1200_800  Lampa_slon_1200x800

Praktické výhody:

USB nabíjení – nabíjíte jednoduše kabelem, lampička má 3 stupně svícení – 30, 60 a 100%, po plném nabytí vydrží 10 + hodin.

Chobot se dá snadno rukou tvarovat - přisvítíte si v noci na přebalování či noční vstávání, děti také snadno lampičku zapnou.

Chcete-li využít jen lehké tlumené světlo, ťuknete na první slabou intenzitu svícení. Jen lehce prosvítí pokoj, ideální při usínání.

Větší děti – dostatečně posvítí i na psaní úkolů, ke kreslení atd. Člověk si světlo nastaví tvarovatelným chobotem kam potřebuje.

Bezpečné světlo, bezpečné a certifikované materiály (CE, RoHS), vhodné tedy do ručiček i těch nejmenších.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení