Reference

Články

Blog

Světla co vás roztančí

LED lampičky co hrají – NOVINKA Sdeko! V portfoliu máme celkem 5 měkkých silikonových zvířátek, které přehrávají písničky a pohádky – sovičku, tučňáka, medvídka, hrošíka a pejska. Pomocí bluetooth si propojíte lampičku s telefonem či tabletem a přehrajete nejen těm nejmenším jejich oblíbenou hudbu, říkanky či pohádku na dobrou noc! Děti tyto lampičky milují! Díky měkkému materiálu, který snadno pomačkají v ručkách, tvaru hezkého zvířátka a kombinaci zvuku a příjemného světla si z nich snadno udělají kamarády, které budou chtít vozit všude s sebou!

DSC_2089

 

Naše kontaktní bezdrátové lampičky jsou nabíjené přes USB kabel, jsou certifikovaných materiálů (BPA free, CE, RoHS) a mohou se stát mluvícími ochránci těch nejmenších přímo v postýlce, hravým doplňkem přes den a praktickým pomocníkem při uspávání.

Nemusíte se bát nechat minimku lampičku přímo v postýlce nebo jako příjemné osvětlení na nočním stolku. Starší děti se s nimi naopak krásně vyřádí při přehrávání jejich oblíbených písniček a užijí si s nimi spoustu legrace!

 Hrajici_lampicka_medved

LED lampičky se snadno ovládají - děti si zvýší či sníží hlasitost ve spodní části lampičky a nastaví si režim barvy. Vybírat mohou ze základní žluté, režimu prolínání barev, a nebo si v režimu prolínání barev svou vybranou barvu zastaví (pomocí tlačítka SET). Vybírat mohou ze 6-ti základních barev, kterými jsou (kromě základní bílé): žlutá, zelená, fialová, růžová, modrá a červená. Pokud je lampička propojená s bluetooth, volí mezi žlutým svícením a nebo rychlým blikáním barev připomínajícím stroboskop, který děti baví.

Chcete-li lampičku využívat spíše jenom jako lampičku na uspávání bez zapínání zvuku, i tak propojte světýlko s bluetooth. Hrající lampičky po zapnutí, pokud se nespárují, připomínají, že jsou připraveny k propojení - "Power ona bluetooth on". Případně jako světýlko na uspávání využijte Lampičky měnící barvy bez  přehrávací funkce. Lampicka_tucnak_hrajici

Zájemci o naše hrající lampičky se mohou podívat na kompletní kategorii našich měkkých silikonových světýlek měnících barvy, které obsahují silikonové noční lampičky měnící barvy bez funkce přehrávání hudby, ale i ty hrající.

Dopřejte dětem ...velké tlač_ručička

Zájemci nebo vlastníci lampiček, kteří ztratili NÁVOD, zde najdou ještě online verzi:-) :

 1. Před použitím noční lampu plně nabijte pomocí přibaleného kabelu USB.
 2. Doba nabíjení je cca 2 hodiny (během nabíjení svítí dioda červeně, je-li nabito rozsvítí se zeleně)
 3. Lampičku rozsvítíte/zhasnete přidržením tlačítka ZAP/VYP po dobu 3s.
 4. Ve svém zařízením (mobil, tablet) v sekci nastavení -> bluetooth spusťte vyhledávání dostupných zařízení a spojte se (spárujte) se zařízením JS-L8.
 5. Po úspěšném spárováním uslyšíte zvukový signál.
 6. Jakmile se spustí hudba -> pro pauzu či pokračování ve hraní stiskněte tlačítko ZAP/VYP
 7. Bluetooth spojení se po 15 min nečinnosti uvede do režimu spánku.
 8. Dvojitým krátkým stisknutím tlačítka ZAP/VYP se bluetooth znovu aktivuje.
 9. Stisknutím tlačítka  + - volíte hlasitost zvuku.
 10. Dlouhým stisknutím + - přeskočíte na další či předchozí skladbu.
 11. Stisknutím tlačítka SET nastavujete program svícení (tmavá bílá – teplá bílá – RGB – žádná – vypnuto)

Navod-hrajici-lampicka-sdeko_1

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení